Yaşadığımız yerlerdeki en büyük problemlerden birisi de böceklerdir. Böcekler, gerek verecekleri zararla gerekse toplumda oluşmuş bir böcek korkusu tabusundan dolayı bizleri korkutmaktadır. Bu nedenle evlerimizde ya da işletmelerimizde böcek bulunmasını ya da çoğalmasını önlemek için onları yok etme adına ilaçlama teknikleri uygularız. Şirketimiz ihtiyacınız olan ilaçlama sistemlerini sizlere sunmaktadır. Ülkemizin en kalabalık ve en fazla nüfuslu şehri olan İstanbul gibi büyük bir yerde böcek sorunuyla uğraşmanızı engellemek için devreye giriyoruz. İstanbul böcek ilaçlama firmaları konusunda yaşadığınız her türlü problemi çözmek için bize ulaşabilirsiniz. Firmamız her zaman sizlerin hizmetindedir.

Böcek İlaçlama İşlemi

Eğer evinizde ya da işletmenizde bulunmakta olan böceklerden rahatsızsanız böcek ilaçlama konusunda bizden yardım alabilirsiniz. Uzman firmamız tarafından ilaçlama yapılabilecek olan yerler:

  • Üretimde bulunduğunuz ya da kullanılmayan tarlalar
  • Okul bahçeleri
  • Çocuk oyun alanları
  • Hastane parkları
  • Çeşitli eğitim birimleri
  • Evler
  • İşletmeler

İşletmemiz Hakkında

İşletmemiz,  böcek ilaçlama şirketleri konusunda çeşitli hizmetler vermektedir. Bu nedenle böcek ve haşereler konusunda başınız ağrıyor ise bize başvurabilirsiniz. Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış olan profesyonel ekibimiz ilaçlama konusunda her zaman hizmetinizdedir. İlaçlama yaptığımız yerler evler, okul bahçeleri, hastane bahçeleri, bireysel bahçeler, tarlalar gibi alanlardır. İsteğinize ve ihtiyacınıza göre ilaçlama işlemi yapılmaktadır. İlaçlama yapılan haşerelere uygun ilaçlar seçilmektedir. İlaçlama şirketimiz tarafından ilaçlanan haşerelerin başında kene, karınca, tahtakurusu, örümcek gibi böcek türleri yer almaktadır. Bunun dışında çeşitli fare türleri için de ilaçlama işlemi uygulanabilmektedir. Tarla faresi, lağım faresi, fındık faresi gibi fare türleri fare ilaçlama işlemi ile etkisiz hale getirilmektedir. İlaçlanan haşerelerin yuva yaptığı da tespit edilirse farklı ilaçlama yöntemleri kullanılmaktadır.

Eğer siz de eviniz, işletmeleriniz ya da bulunduğunuz diğer alanlardaki haşerelerden rahatsızsanız ve bu soruna kesin bir çözüm bulmak istiyorsanız, sağlık bakanlığı tarafından onaylı olan ekibimiz ve en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile her zaman hizmetinizde olduğumuzu aklınızda bulundurarak web sitemiz ya da telefon numaramız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Müşteri odaklı firmamız her zaman hizmetinizdedir.

Görüşünü Bildir

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>