hasere-ilaclama

Haşere İlaçlama Servisi

Salgın hastalıklar eski zamanlardan günümüze kadar insanların ölümüne dahi sebep olmuş, farklı şekillerde yayılan virüslerdir. Eski zamanlarda genel olarak temizlik yoksunluğundan kaynaklanan bu hastalıklar insanlar modern yaşama uyum sağladıkça daha değişik şekillerde kendilerini göstermeye başlamıştır. Böcek, haşere ve fareler salgın hastalıkların taşıyıcısı konumunda olan hayvanlardır. Bu nedenle yaşadığımız mekanlarda bu tür hayvanların bulunması sağlık açısından tehlikeli durumlar oluşturmaktadır. Bu nedenle böcekler, fareler için ilaçlama işlemleri yapılmaktadır. İlaçlama işlemleri yapan firmalara ilaçlama şirketi denmektedir. İlaçlama şirketleri sağlık bakanlığı tarafından onaylı olan uzman bir ekiple çalışmak zorundadır. Ordu ilaçlama şirketi olarak sağlık bakanlığı tarafından onaylı olan ekibimiz ve uzman kadromuzla her zaman hizmetinizdeyiz.

İlaçlama Yöntemleri

İlaçlama şirketleri farklı yöntemler ile ilaçlama işlemi yaptırmak istediğiniz mekanı haşerelerden kurtarmaktadır. Bu yöntemler sıvı ile ilaçlama ve jel ile ilaçlama yöntemleridir. Sıvı ile ilaçlama yöntemi böcek ilaçlama yöntemleri arasında en fazla tercih edilen yöntemdir. İlaçlama yaptıracak olan kişinin isteğine göre kokulu ya da kokusuz bir şekilde yapılmaktadır. Jel ile ilaçlama yöntemi ise haşerelerin yuvalarına kadar etki alanı oluşturabilmek için kullanılmaktadır. Jel ile ilaçlama yönteminde yuvaları tespit edilen böceklerin yuvalarından içeri doğru da ilaçlama yapılması mümkündür.

Böcek ve haşereler haricinde ilaçlama yapılan bir başka hayvan ise farelerdir. Fareler, birçok insanın korkulu rüyasıdır. Özellikle hızlı hareket etmeleri ve küçük olmaları nedeni ile oldukça korku yaşatmaktadır. Bu nedenle Ordu ilaçlama şirketi olarak fare ilaçlama hizmeti de vermekteyiz.

İlaçlama Yapılan Haşereler

Ordu ilaçlama şirketi olarak ilaçlama işlemi uyguladığımız haşereler şu şekildedir:

  • Kene, bit, pire, salyangoz, sinek gibi haşereler
  • Hamamböceği, karafatma, karınca gibi haşereler
  • Örümcek, çekirge, akrep gibi haşereler
  • Kırkayak, tahtakurusu, tespih böceği gibi haşereler
  • Ev faresi, tarla faresi, fındık faresi gibi çeşitli fare türleri

Eğer siz de eviniz ya da işletmelerinizdeki haşerelerden rahatsızsanız ve bu soruna kesin bir çözüm bulmak istiyorsanız, Ordu ilaçlama şirketi olarak uzman kadromuz ve sağlık bakanlığı tarafından onaylı olan ekibimizle her zaman hizmetinizde olduğumuzu aklınızda bulundurarak bize ulaşabilirsiniz.