kucukcekmece-bocek-ilaclama

Haşereleri yok etmek hem açık alanlarda (bahçe, sera, park, piknik alanları) hem de kapalı alanlarda (ev, iş yeri, bodrum, fabrika, hastane) büyük önem taşıyan bir uygulamadır. Ciddi sorunlara yol açan haşereler ile mücadele için sağlıklı ve kaliteli hizmet veren böcek ilaçlama şirketleri tarafından yardım almak gereklidir. İstanbul ilinin kalabalık ilçelerinden biri olan Küçükçekmece böcek ilaçlama uygulamalarının da sıklıkla yapıldığı bir ilçedir. Göle sahili olan ve ağaçlık alanlar ile gıda işletmelerinin hayli fazla olduğu Küçükçekmece ilaçlama firmaları tarafından yardım alırken dikkatli olunmalıdır. Kaliteli ve garantili uygulamalar yapmayan, sağlık bakanlığı tarafından onaylı olmayan ilaçlama firmaları, sağlık açısından ciddi sorunlara yol açtığı gibi, haşere ilaçlama uygulamasının da tekrarlanmasına neden olacaktır. Bu nedenle Küçükçekmece böcek ilaçlama şirketleri tarafından yardım alırken dikkatli olunmalı ve ucuz ilaçlama fiyatları ile uygulama yapan şirketler tarafından hizmet alırken kalite araştırması yapılmalıdır.

 

Küçükçekmece haşere ilaçlama şirketleri; tahta kurusu, pire, kene gibi kan emerek beslenen ve virüs salgınına neden olan haşereler ile hamam böceği, karınca gibi yaz aylarında çok hızlı bir şekilde çoğalan böceklere karşı sıklıkla uygulama yapmaktadır. Bunun yanı sıra çatı faresi ve sıçan gibi özellikle ağaçlık alanlara yakın bölgelerde sıklıkla görülen kemirgenlere karşı uygulama yapan Küçükçekmece ilaçlama servisleri, bu ilçede başta Cennet, Tepe üstü gibi semtler olmak üzere, tüm semt ve mahalleler için haşere ile mücadele hizmeti vermektedir.

 

Ev, iş yeri, ofis gibi alanlar için yapılabilen haşere ve fare ilaçlama uygulamaları, İstanbul Küçükçekmece ilçesinde özellikle ilkbahar ve yaz aylarında artış göstermektedir. Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte, haşere ve kemirgenler de daha sık görülmeye başlar. Bu nedenle ilaçlama faaliyetleri de hız kazanır. Ancak Küçükçekmece ilaçlama fiyatları bakımından büyük farklılıkların olduğu bir ilçedir. Bu nedenle bu ilçede haşere ve kemirgenleri yok etmek için yapılan uygulamalarda, hizmet alacağınız firmanın sağlık bakanlığı tarafından ilaçlama yapma yetkisine sahip olup olmadığına dikkat etmeniz büyük önem taşır. Bireysel yollarla yapılan haşere mücadelesi bir sonuç vermeyeceği gibi, amatör firmalar tarafından yapılan işlemler de birçok sorunu beraberinde getirebilmektedir.