avcilar-bocek-ilaclama

Avcılar, denize yakın, ağaçlık bir alana kurulu bir ilçe olduğu gibi nüfus bakımından da kalabalık olduğu için haşere ve kemirgenlere bu ilçede sıklıkla rastlanılmaktadır. Yüz ölçümü bakımından da büyük bir ilçe olan Avcılar böcek ilaçlama uygulamalarının sıklıkla yapıldığı İstanbul ilçeleri arasında yer alır. Özellikle göle yakın bulunan Gümüşpala, Şükrübey, Hacışerif mahalleri ile denize yakın olan Denizköşkler mahalleleri fare, pire, tahtakurusu gibi haşerelerin yoğun olarak görüldüğü alanlar arasında yer alır. Avcılar ilaçlama servisleri tarafından en sık uygulama yapılan haşereler arasında gelen hamam böceği, kakalak, pire ve kene gibi canlılar açık ya da kapalı alanlarda ciddi sorunlara yol açmaktadır.

 

Ev, ofis, cafe ve restoran gibi alanlarda haşere ve kemirgenleri yok etmek için yoğun bir şekilde uygulama yapan Avcılar haşereilaçlama firmaları tarafından yardım alırken dikkatli davranmak da gerekir. Özellikle kapalı alanlarda uygulama yapılırken haşere türünün iyi tespit edilmesi ve ilaçlama türünün iyi belirlenmesi şarttır. Yanlış yapılan ilaçlama uygulamaları sağlık sorunlarına yol açacağından, Sağlık bakanlığından onaylı ve etkili ilaçlar kullanan şirketler tercih edilmelidir.

Avcılar Haşere İlaçlama Fiyatları

İstanbul Avrupa yakasında bulunan Avcılar ilaçlama uygulamaları nedeniyle yaşanan olumsuz etkilenme ve zehirlenme gibi durumların da sık yaşandığı bir ilçedir. Korsan firmalar tarafından yapılan uygulamalar sebebiyle birçok kişinin sağlığı olumsuz etkilendiği gibi maddi zararlar da yaşanmaktadır. Haşere ilaçlama hizmeti alırken, garantili uygulamalara önem verilmesi ve Avcılar ilaçlama fiyatları için araştırma yapılması da şarttır. Son derece ucuz fiyatlara uygulama yapan firmalara güvenilmemesi gerekildiği gibi çok pahalı ilaçlama fiyatları ile işlem yaptırmak da maddi zarara yol açacaktır.

 

Pire, kene, bit gibi haşereler ile akrep, yılan gibi zehirli canlılar ve fare gibi kemirgenler için uygulama yapan Avcılar böcek ilaçlama şirketleri tarafından yardım alırken, güvenilir ve garanti veren firmaları tercih etmek hem maddi açıdan sorun yaşamamak hem de sağlık sorunlarının önüne geçmek açısından son derece önemlidir. Firüzköy, Ambarlı, Parseller gibi kalabalık nüfusa sahip semtler için yapılan uygulamalar da hem halk sağlığı hem de çevre temizliği açısından son derece önemlidir.