esenler-bocek-ilaclama

İstanbul Avrupa yakasında bulunan ve nüfusu yoğun bir ilçe olan Esenler, haşerelerin ve kemirgenlerin sık görüldüğü alanlardan biridir. Esenler böcek ilaçlama firmaları tarafından sıklıkla uygulama yapılan bu ilçede; ev, iş yeri, bina, apartman gibi alanlara uygulama yapılmaktadır. Yaz aylarının yanı sıra kış aylarında da haşere sorununun sıklıkla görüldüğü ilçelerin başında gelen Esenler’de pire, kalorifer böceği, tahtakurusu gibi haşerelere karşı sıklıkla uygulama yapılmaktadır. Buharlama ya da püskürtme yöntemi ile yapılabilen haşere ilaçlama uygulamalarından kesin çözüm alabilmek için Sağlık Bakanlığından onaylı olan Esenler ilaçlama şirketleri tercih edilmelidir. Etkisiz ilaçlar kullanılarak yapılan uygulamalar zararlı canlılara karşı bir çözüm sağlayamayacağı gibi sağlık açısından da ciddi sorunlara yol açacaktır. Çok sayıda sahte ilaçlama firması Esenler ilçesinde faaliyet göstermektedir. Kalitesiz ilaçlar kullanan ve uygulama yöntemleri konusunda bilgi sahibi olmayan bu firmalardan yardım almak sağlık açısından ciddi sorunlara yol açacağı gibi haşere ve kemirgenlere karşı da bir çözüm sağlamayacaktır.

 

Atışalanı, Karabayır ve Sanayi semtleri başta olmak üzere, Esenler’in tüm semt ve mahallerinde hizmet veren ilaçlama şirketleri, bu ilçedeki çevre ve halk sağlığını korumayı amaçlamaktadır. Ancak ilaçlama üzerinden sadece kar elde etmek isteyen, yasal olmayan şekilde faaliyet gösteren firmalara karşı dikkatli olmak da büyük önem taşımaktadır. Ev, iş yeri, ofis, fabrika gibi kapalı alanlarda uygulama yapan Esenler ilaçlama servisleri, sıvı ya da jel, toz ve katı haldeki ilaçlar ile uygulama yapmaktadır. Kullanılan ilaçların kalitesi hem sağlık açısından hem de haşereleri yok etme açısından son derece önemlidir. Bu nedenle Esenler haşere ilaçlama şirketleri tarafından hizmet alırken kaliteli ilaçlar kullanan ve sağlık bakanlığından onaylı olan şirketleri tercih etmek son derece önemlidir.

 

Esenler böcek ilaçlama şirketi olarak bu ilçenin tüm semtlerinde hizmet veren firmamızdan haşereler ile mücadele için günün her saati hizmet alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığından onaylı olan ve garantili uygulama ile ekonomik ilaçlama fiyatları hizmetini bir arada sunan şirketimiz, haşere ve kemirgenlere karşı %100 etkili ilaçlar kullanmaktadır.