umraniye-bocek-ilaclama

Ümraniye, İstanbul Anadolu yakasında bulunan ve bu yakanın en kalabalık nüfusa sahip olan ilçelerinden biridir. Haşere ve kemirgenlerin de sıklıkla görüldüğü Ümraniye böcek ilaçlama uygulamalarının özellikle yaz aylarında yoğun olarak yapıldığı bir ilçedir. Sıcaklıkların artmasıyla açık ya da kapalı tüm alanlarda görülmeye başlanan haşereler, hem insan sağlığını tehdit eder hem de ekonomik açıdan zararlara neden olur. Fabrika, iş yeri, ofis gibi kapalı alanların oldukça fazla olduğu Ümraniye’de bu alanlara yapılan uygulamalar haşereler ile mücadele için en etkili yoldur. Ancak fare, güve, tahta kurdu gibi eşyalara ciddi zararlar verebilen haşereler; depo, ambar, kuru gıda üretim merkezi gibi alanlara maddi hasarlar verir.

Ümraniye İlaçlama Firması

Ev, ofis, market, cafe, restoran, bina gibi tüm kapalı alanlar ile; bahçe, arazi, şantiye, park gibi açık alanlarda hizmet veren Ümraniye Böcek ilaçlama servisleri, bu ilçede hem insan sağlığını, hem de çevre sağlığını korumakla birlikte maddi açıdan da fayda sağlar. Pire, tahtakurusu, akar gibi parazitlerin yanı sıra hamam böceği, karınca gibi böceklere karşı da sıklıkla uygulama yapan böcek ilaçlama şirketleri Ümraniye ilçesinde çok sayıda bulunmaktadır. Ancak bu firmaların tümü sağlık bakanlığından onaylı değildir. Dolayısıyla yasal olarak hizmet vermesi yasaklanmıştır. Kaçak bir şekilde hizmet veren sahte ilaçlama şirketleri kalitesiz ilaçlar kullanarak uygulama yaptığından hem haşerelere karşı çözüm oluşturamamakta hem de çevre sağlığını ciddi şekilde tehdit etmektedir.

 

Ümraniye haşere ilaçlama hizmetleri; Yukarıdudullu, Çakmak, Atatürk, Aşağıdudullu gibi merkez semtlerin yanı sıra; Namıkkemal, Esenşehir ve Atakent semtleri için de yapılmaktadır. Tüm haşere ve kemirgenlere karşı etkili ilaçlar kullanan Sağlık Bakanlığından onaylı ve kaliteli ilaçlama firmaları tarafından hizmet almak, zararlı canlılara karşı tek uygulamada çözüm almanızı sağlayacağı gibi sağlığınız açısından da koruyucu olacaktır. Etkisiz ya da kalitesiz böcek ilaçları ile yapılan işlemlerin hiçbir çözüm sağlamadığını ve ciddi sağlık sorunlarına (astım, bronşit, sindirim yolu rahatsızlıkları, deri enfeksiyonları, alerjiler) neden olabileceğini unutmamalısınız. Haşereler ile etkili mücadele edebilmek ve yaşam alanlarınızı zararlılara karşı müdafaa edebilmek için kaliteli ve profesyonel olarak hizmet veren Ümraniye böcek ilaçlama şirketleri tarafından yardım almanız gerekmektedir.