Ordu Dezenfeksiyon

Koronavirüs İçin Dezenfeksiyon

 

Koronavirüs ve bir çok zararlı virüs, bakteri ve mikroorganizmalara karşı yaşam alanlarınızı dezenfekte ediyoruz. Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı firmamız Samsun ve çevre illerde dezenfeksiyon uygulamaları yapmaktadır. İnsan ve çevreye tamaman zararsız olan dezenfektanlar ile yapılan işlemlerde, ortamdaki tüm virüsler anında yok olmakta ve koruma sağlanmaktadır. Koronavirüs’e karşı ev, iş yeri ve tüm yaşam alanlarınızı yüksek düzey dezenfeksiyon işlemi için Samsun Pro İlaçlama Temizlik firmamıza ulaşabilirsiniz. Tüm uygulamalarımız biyosidal ürün uygulayıcı belgeli ve deneyimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Koronavirüs’e karşı önlem almak, yaşam alanlarınızı dezenfekte etmek için hizmetinizdeyiz.

COVID-19: Dezenfeksiyon

Tüm dünyada ektisini sürdüren COVID-19 virüsüne karşı uzman ekibimiz, ULV cihazı ve Huwa-San TR 50 dezenfektanı kullanarak yaşam alanlarınızı arındırıyor, uzun süreli koruma sağlıyor. Samsun dezenfeksiyon uygulamalarımız ile çevrede kalıntı bırakmadan işlem yapıyoruz.

  • Uygulama yapılan mekanı boşaltmanıza, kapalı tutmanıza gerek yoktur.
  • İnsan ve çevre sağlığına zararsızdır.
  • Kullandığımız Huwa-San TR 50 dezenfektanı, aktif oksijen bazlıdır. Kolloid gümüş ile stabilize edilmiş Hidrojen Peroksit içerir.
  • Geniş etki alanına sahiptir.
  • Renksizdir, kokusuzdur. Rahatsız edici koku yapmaz.
  • Uygulama yapılan alanlara zarar vermez, kalıntı bırakmaz.

Samsun’da Virüs İlaçlama

Samsun’umuzun tüm ilçelerinde virüs ilaçlama (dezenfeksiyon) hizmeti veriyoruz. Randevu sistemi ile çalışarak size uygun olan tarih ve saatte ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Biyosidal ürün uygulama belgeli işletmemiz, her uygulamadan sonra yapılan işleme dair belge vermektedir. Samsun dezenfektan ve dezenfeksiyon işlemleri için ekiplerimiz 7/24 çalışmaktadır.

Detaylı bilgi ve randevu için: 0534 399 06 52 telefon numarasından Samsun Pro İlaçlama şirketine ulaşabilirsiniz.